سامسونگ سنتر | نام گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ ممکن است گلکسی X نباشد

نام گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ ممکن است گلکسی X نباشد

 

نام گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ ممکن است گلکسی X نباشد

 

انتظار می رود که سامسونگ باتوجه به اطلاعاتی که در ماه ژانویه منتشر شده است گوشی انعطاف پذیر خود را در CES 2019 تحت عنوان گلکسی X رونمایی خواهد کرد . اما با این حال اگر توییت منتشر شده از منبع صنعتی صحیح باشد ممکن است نام انتخابی تغییر کند .

علاوه بر اشاره به این واقعیت که نخستین تلفن انعطاف پذیر هوشمند سامسونگ با نام گلکسی X منتشر نخواهد شد هیچ اطلاعات دیگری در سوال موجود در این توییت وجود ندارد . بنابراین مشخص نیست که چگونه شرکت کره جنوبی می خواهد نام برند گوشی هوشمندش را انتخاب کند . با این حال این توییت به عنوان پاسخی برای یک توییت قبلی بود که ادعا می کرد سامسونگ در حال کار بر روی گوشی هوشمند مخصوص بازی است و نام تجاری گلکسی X در حال حاضر برای یک سری گوشی های بازی محفوظ است .

برای کسانی که هنوز اطلاعاتی ندارند باید بگوییم که گوشی های جدید انعطاف پذیر سامسونگ به نظر می رسند که برعکس گذشته که قرار بود به طور افقی خم شوند اکنون به صورت عمودی خم خواهند شد و بعد از خمیدگی صفحه نمایش بخش بالا و پایین این گوشی به طور جدا از هم کار خواهد کرد . اما در حالت معمول مانند بقیه گوشی های معمولی هستند . علاوه بر این اگر محصول به طور کامل خمیده شود یک صفحه نمایش مخفی دوم رونمایی می گردد ، بنابراین کاربران می توانند اطلاعیه ها، آب و هوا و سایر اطلاعات مربوطه مانند تاریخ و زمان را مشاهده کنند .

در حال حاضر سامسونگ تولید اولین گوشی هوشمند خود را بین 300.000 تا 500.000 واحد ،بسته به تقاضا  محدود می کند . در حالیکه قیمت گذاری ممکن است تا 2.000.000 دلار شروع شود. اما اگر نخستین گوشی هوشمند با قابلیت انعطاف پذیری بر پایه گلکسی نوت Edge باشد احتمالا به شرکت کمک می کند که بازخورد مهم را از مصرف کنندگان به دست آورد تا به طور قابل توجهی مقدار فروش نسل دوم را افزایش دهد .

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید