سامسونگ سنتر | ویژگی های S Pen ، دوربین و حالت Dex گلکسی نوت 9 سامسونگ

ویژگی های S Pen ، دوربین و حالت Dex گلکسی نوت 9 سامسونگ

 

ویژگی های S Pen ، دوربین و حالت Dex گلکسی نوت 9 سامسونگ

 

باتوجه به اینکه گوشی گلکسی نوت 9 تا دو روز دیگر رونمایی می شود ، زمان انتشار شایعات تقریبا به اتمام رسیده است ، با ایتن حال ، اصلا نمی توان از تصاویر جدیدی که از جزئیات این پرچمدار به دستمان رسده است صرف نظر کنیم . S Pen جدید گوشی های گلکسی نوت 9 سامسونگ دارای بلوتوث فعال می باشد که می تواند از راه دور دوربین را فعال کند ، اسلایدها را در نمایش تغییر دهد یا کارهای دیگری را باتوجه با اپلیکیشن موردنظر که می خواهیم انجام دهد . غیر از این قابلیت ها ،این قلم مانند قبل با 4/096 سطح فشار کمتر به کار خود ادامه می دهد .

 

                                                   

 

دوربین گلکسی نوت 9 از ترفند گشودگی دیافراگم دوگانه گوشی های گلکسی S9  استفاده خواهد کرد اما به نظر می رسد که سامسونگ AL را در بالای صفحه قرار داده است و به طور خودکار تنظیمات تصویر را بر اساس صحنه تنظیم می کند و به شما در مورد عکس های تار و یا اگر کسی در عکس چشم زده باشد هشدار می دهد .

 

                                                     

 

گلکسی نوت 9 اکنون  دارای حالت Dex پیشرفته است که برای اتصال به آن نیاز به کل dock نخواهید داشت و تنها با اتصال کابل HDMI می توانید از آن استفاده کنید . شاید پرچمدار جدید ویژگی دوگانه صفحه نمایش گلکسی Tab S4 10.5 را داشته باشد که به شما امکان استفاده از هردو مانیتور اضافی و صفحه نمایش گوشی خود را می دهد .

 

در نهایت گزارش دیگری درباره قیمت گذاری، این بار برای انگلستان رخ داده است . گوشی Note 9 پایه با حجم 128 گیگابایت ، طبق گزارش ها  900 پوند قیمت گذاری خواهد شد . این در حالی است که مدل بالاتر آن با 512 گیگابایت 1.100 پوند قیمت خواهد داشت . قیمت های این گوشی ها به یورو به ترتیت 1050 و 1250 گزارش شده بود که به نظر می رسد صحیح می باشد .

 

منبع : gsmarena                                                                     

 

                                                                                                 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید