سامسونگ سنتر | قابلیت مفید multitasking گوشی های گلکسی Fold سامسونگ

قابلیت مفید multitasking گوشی های گلکسی Fold سامسونگ

 

 

قابلیت مفید multitasking گوشی های گلکسی Fold سامسونگ

 

 

گلکسی Fold سامسونگ در کنار اولین گوشی های انعطاف پذیر در جهان و تلفن همراهی که سامسونگ سال ها انتظار آن را می کشیده است و برای آن تلاش های فراوانی کرده است ، مطمئنا یک دستگاه بسیار هیجان انگیز است .

در واقع این گوشی یک مفهوم بسیار جذاب دارد . جذابیت این گوشی در این است که این گوشی باریک ، مستطیلی و جعبه مانند در اکثر جیب های کاربران جا می شود و هر زمان که لازم باشد می توان آن را از حالت تا شده ، باز کرد و مانند یک تبلت از آن استفاده کرد . زمانی که این گوشی را به طور کامل باز می کنید مساحتی معادل 7.3 اینچ را شامل می شود و وقتی که آن را تا می کنید ، تبدیل به یک نمایشگر کوچکتر 4.8 اینچی می شود . همچنین شرکت سامی برخی ویژگی های نرم افزاری خاصی را به گلکسی Fold اضافه کرده است تا مطمئن شود که این صفحه نمایش بزرگ به طور کامل مورد استفاده قرار می گیرد .

برجسته ترین ویژگی این گوشی قابلیت multi-tasking می باشد . در واقع شما می توانید در یک زمان ، سه برنامه را به صورت فعال روی صفحه نمایش تبلت خود به صورت نمایان داشته باشید . و با وجود پیوستگی برنامه ها شما می توانید گوشی را هر زمان که خواسته سریع تا کرده و به طور دلخواهتان استفاده از برنامه اولیه را به طور کوچک شده ادامه دهید .

سامسونگ به تازگی یک ویدیو کوتاه و سرگرم کننده را منتشر کرده است که نشان می دهد چگونه کاربران می توانند از قابلیت ها و توانمندی های مفید گوشی گلکسی Fold در زندگی روزمره خود استفاده کنند . شما می توانید این ویدیو را در لینک آمده در منبع زیر مشاهده کنید و از آن استفاده لازم را ببرید .

 

 

 

منبع : phonearena

 

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید