سامسونگ سنتر | گزارش سامسونگ برای فروش 1.5 میلیون تلویزیون QLED در سال 2018

گزارش سامسونگ برای فروش 1.5 میلیون تلویزیون QLED در سال 2018

 

گزارش سامسونگ برای فروش 1.5 میلیون تلویزیون QLED در سال

2018

 

سامسونگ می خواهد موضع خود را در قسمت سهام بازار تلویزیون جهانی گسترش دهد و به همین دلیل است که این شرکت اعلام کرده است هدف داخلی اش فروش 1.5 میلیون واحد تلویزیون QLED در سال 2018 است . این هدف که بسیار بلندپروازانه می باشد بر پایه واقعیتی است که سامسونگ سال گذشته تنها 1 میلیون واحد تلویزیون فروخته است. اگر بتواند این رقم را بدست بیاورد ، تنها در عرض یک سال به 50 درصد افزایش فروش می رسد .

* هدف سامسونگ برای بازگشت و تسلط به قسمت سهام بازار تلویزیون جهانی *

 

سامسونگ دو هدف مهم را برای آینده برنامه ریزی کرده است. اگر فروش 1.5 میلیونی را با موفقیت به دست بیاورد، رتبه این شرکت با کمپانی های دیگر در بازار جهانی تفاوت زیادی پیدا می‌کند. همچنین، فروش 1.5 میلیون تلویزیون QLED که از تلویزیون های بالارده و گران قیمت سامسونگ می باشد باعث می شود با افزایش فروش کل مبلغ فروش نیز افزایش یابد که در نهایت ارزش برند سامسونگ بالا می رود.

در بازار تلویزیون رقابت زیادی بین شرکت‌های فعال وجود دارد . طبق گزارشی از رسانه‌ای کره‌ای هدف اولیه کمپانی سامسونگ فروش تلویزیون‌هایی در ابعاد بزرگ است. سامسونگ در راستای این هدف مدل های متفاوت زیادی را وارد بازار کرده که با توجه به اختلاف قیمت کم آنها، شما را به خرید مدل‌های بالاتر ترغیب میکند. 

در بازار تلویزیون های رده‌‎بالا در 12 سال گذشته برای نخستین بار شرکت سامسونگ پس از کمپانی های سونی و ال‌جی در رده سوم قرار گرفته است. چندی پیش این شرکت تولید تلویزیون‌ های QLED سال 2018 خود را در نیویورک آغاز کرد. در مدل های جدید تلویزیون‌‎های سامسونگ قابلیت هایی مانند دستیار صوتی ‌بیکسبی، کنتراست اتوماتیک و طراحی بی نظیر در نظر گرفته شده است.

بازه ی قیمتی سامسونگ دراین سال از 1500 دلار شروع و تا 6000 دلار می باشد. این حدود قیمت ها مربوط به تلویزیون‌های 49 تا 82 اینچی با  پنل‌های منحنی و تخت می باشند.

 

منبع : sammobile

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید