سامسونگ سنتر | عرضه گلکسی S10 با پشتیبانی 5G

عرضه گلکسی S10 با پشتیبانی 5G

 

عرضه گلکسی S10 با پشتیبانی 5G

 

اکنون که گلکسی S9 عرضه شده است سامسونگ روی ساخت گوشی هوشمند پرچمدار دیگری به اسم گلکسی S10 تمرکز کرده است که انتظار می رود در سه ماه اول سال 2019 معرفی شود .طبق آخرین گزارش ها سامسونگ سه نسخه از گلکسی S10 را با نام های Beyond 1 ، Beyond 0 و Beyond 2 ارائه خواهد کرد .

اولین مدل از این پرچمدار لایت خواهد بود در حالیکه Beyond 1 و Beyond 2 نسخه های معمولی و پلاس آن ها می باشند . با این حال ، گزارشی جدید از کره جنوبی ادعا می کند سامسونگ تصمیم گرفته است که آنتن 5G  را به گلکسی S10 اضافه کند ، اما چون این پروژه باعث گران شدن پرچمدار جدید می شود ، شرکت تصمیم گرفته است که گوشی جداگانه ای برای کسانی که به پشتیبانی 5G علاقه دارند عرضه کند .

دستگاه نام برده شده مشتقی از Beyond2 ( گلکسی S10 پلاس ) می باشد بنابراین تمامی ویژگی های خوب یک پرچمدار گران قیمت را دارد به علاوه پشتیبانی شبکه 5G که از همه مهم تر می باشد . در اصل گلکسی S10 که دارای قابلیت پشتیبانی از شبکه 5G می باشد گران ترین پرچمدار سامسونگ در نیمه اول سال 2019 خواهد بود .

در همان گزارش اشاره شده است که چیپست آنتن 5G توسط بخش بی سیم سامسونگ الکترونیک و سازنده چیپ های ارتباطی و مکانی GigaLane ارائه خواهد شد .

در حال حاضر ، زمان دقیقی برای رونمایی از گلکسی S10 دارای 5G داده نشده است اما این موضوع به شدت به دسترسی بازار داخلی به شبکه 5G بستگی دارد .

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید