سامسونگ سنتر | شایعات مربوط به رم و حافظه داخلی گلکسی S9 و +S9 پلاس

شایعات مربوط به رم و حافظه داخلی گلکسی S9 و +S9 پلاس

 

شایعات مربوط به رم و حافظه داخلی گلکسی S9 و +S9 پلاس

 

شایعات زیادی در مورد گلکسی های آینده سامسونگ یعنی پرچمدار گلکسی S9 و +S9 پلاس که تا چند هفته دیگر عرضه خواهند شد وجود خواهد داشت .برخی از این شایعات ممکن است تا آخر ادامه پیدا کند و به واقعیت بپیوندد ، در حالیکه برخی دیگر ممکن است به کلی فراموش شوند . از آنجایی که همه ادعا می کنند که اطلاعات را از منابع قابل اعتماد دریافت کرده اند ، سخت است که صحت مطالب را دریابیم .

طبق گزارشی چینی برای این شایعات اخیر ، این اطلاعات ضد و نقیض برای گوشی های گلکسی S9 و +S9 پلاس ادامه خواهند داشت تا در آخر طبق برنامه ریزی سامسونگ برای رونمایی از این گوشی ها در کنگره جهانی موبایل (MWC) ماه آینده ، درستی و صحت آنها مشخص خواهند شد.

ظاهرا سامسونگ برای حافظه سخت افزاری گوشی گلکسی S9 یک حجم استانداردی را در نظر گرفته است و برای مصرف کنندگانی که حجمی بیشتر از حالت عادی بخواهند نیز گزینه ای دیگر در نظر گرفته است . طبق شایعات موجود ادعا شده است که گلکسی S9 سامسونگ در دو نوع مختلف عرضه خواهند شد که یکی از آنها دارای 4GB رم و 64GB حافظه داخلی و دیگری 4GB رم و 128GB حافظه داخلی می باشند .با این حال گوشی گلکسی +S9 پلاس گزینه های حافظه بهتری را ارئه می دهد .هر سه دارای 6GB رم با حافظه های داخلی 64 ، 128 و 256 گیگابایت می باشند .

هنوز هیچ قیمتی به این گوشی ها تعلق نگرفته است اما طبق اظهارات یکی از اعضاء ،با توجه به تقاضای موجود در بازار شرکت سامسونگ قصد عرضه گوشی گلکسی +S9 پلاس با 512 گیگابایت حافظه داخلی را نخواهد داشت . اگر این برنامه اجرا شود ، این گوشی تنها در بازارهای انتخابی خاصی ارائه خواهند شد .

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید