سامسونگ سنتر | عرضه سنسور 20 مگاپیکسلی برای گوشی های تمام صفحه سامسونگ

عرضه سنسور 20 مگاپیکسلی برای گوشی های تمام صفحه سامسونگ

 

 

عرضه سنسور فوق العاده باریک 20 مگاپیکسلی برای گوشی های تمام صفحه سامسونگ

 

 

صنعت گوشی های هوشمند به سرعت به سمت نمایشگرهای تمام صفحه کشیده شده است و سامسونگ می خواهد مطمئن شود که راه حل هایی را ارائه می دهد که بتوانند چنین طرح هایی را در نظر بگیرند . این شرکت امروز اعلام کرد که سنسور تصویری جدید فوق العاده باریک 20 مگاپیکسلی ISOCELL خود را که برای گوشی های تمام صفحه طراحی شده است ، معرفی خواهد کرد .

ISOCELL Slim 3T2 کوچکترین سنسور تصویری سامسونگ با رزولوشن بالا می باشد . همچنین ادعا می شود که کوچک ترین سنسور دوربین در صنعت موبایل می باشد . این سنسور حدود 5.1 میلیمتر قطر دارد .

 

استفاده از سنسور جدید ISOCELL Slim 3T2 با نمایشگرهای حفره دار

 

سنسور جدید 0.8 میکرومتر پیکسلی ISOCELL Slim 3T2 سامسونگ برای دوربین های جلو و عقب با وضوح 20 مگاپیکسلارائه شده است . این سنسورها برای گوشی هایی با نمایشگرهای تمام صفحه طراحی شده اند بنابراین برای صفحه نمایش هایی که دارای حفره و بریدگی می باشند مانند Infinity-O مناسب می باشند . با استفاده از فناوری ISOCELL Plus سامسونگ ، 20 میلیون پیکسل با اندازه 0.8 میکرومتر فعال در این سنسور دارای وضوح بالا می باشند . این سنسور می تواند نور بیشتری برای تولید دقیق رنگ جذب کند .فناوری Tetracell این شرکت نیز در دسترس است . این فناوری چهار پیکسل را با هم ادغام می کند و این سنسور را قادر می سازد تا عکس های واضح تر و روشن تر را در نور کم نشان دهد . هنگامی که از این سنسور در دوربین چند منظوره عقب استفاده می شود ، از فیلتر رنگ RGB به جای تکنولوژی Tetracell سامسونگ استفاده می کند . اندازه کوچک آن همچنین به کاهش ارتفاع دوربین به میزان 7 درصد نسبت به سنسورهای یک سوم اینچی 20 مگاپیکسل سامسونگ کمک می کند .

سامسونگ می گوید ISOCELL Slim 3TW در سه ماه اول سال جاری به تولید انبوه خواهد رسید . کسب و کار در زمینه قطعات گوشی ها برای شرکت ها بسیار سودآور می باشد . با استفاده بیشتر از دستگاه های میان رده و نمایشگرهای حفره دار و دوربین های بهتر ، سامسونگ نیز در جهت ارائه چنین راه حل هایی علاقه مند خواهد بود .

 

 

منبع : sammobile

 

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید