سامسونگ سنتر | سنسور اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10 و خراش های خفیف

سنسور اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10 و خراش های خفیف

 

 

سنسور اثر انگشت اولتراسونیک گلکسی S10 و خراش های خفیف

 

 

اینکه چگونه حسگر اثر انگشت درونی صفحه نمایش گلکسی S10 سامسونگ انقدر دقیق و صحیح عمل می کند سوالی است که برای همه پیش خواهد آمد ، اما سوالی که خیلی کم پیش می آید این است که آیا حسگر اثر انگشت این گوشی با وجود خط و خش هم کار می کند ؟ کانال JerryRigEverything نه تنها این سوال را پرسیده ، بلکه حتی به یک گوشی گلکسی S10 برای انجام دادن آزمایش های واقعی آسیب هم رسانده است . و به نظر می رسد که حسگر اثر انگشت اولتراسونیک در S10 به خوبی با خش های خفیف کار می کند ، البته کاربران واقعی که با وسایل تیزی مانند چاقو به گوشی های های هوشمند پرچمدار خود آسیب نمی زنند .

برای کسانی که می خواهند بدانند سنسور اثر انگشت اولتراسونیک چگونه کار می کند ، کوالکوم ویدیویی را ارائه داده است که این ایده را به شما می دهد. برای دیدن این ویدیو به لینک موجود در منبع زیر بروید . اساسا ، یک سنسور اثر انگشت اولتراسونیک زمانی که انگشت خود را روی سنسور قرار می دهید ، صدای اولتراسونیک با فرکانس بالا را به سمت آن هدایت می کند و اطلاعات مربوط به انگشت خود را بر اساس میزان جذب صدا و میزان بازگشت آن به سنسور پس از ضربه مشاهده خواهید کرد . و با وجود خراش های خفیف ، به نظر می رسد که این فرآیند با مشکل روبه رو شود ، اما این سنسور قادر به کار با خش های جدی تر و ترک نیز می باشد .

همچنین سامسونگ یک صفحه محافظ اصلی را برای گلکسی S10 عرضه خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که بدنه این گوشی از هر لحاظ در امنیت کامل می باشد . بنابراین فقط مطمئن شوید که گوشی خود را به خوبی و دقت اداره می کنید و برای حسگر اثر انگشت داخل صفحه نمایش نیز مشکلی به وجود نخواهد آمد .

 

 

منبع : sammobile

 

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید