سامسونگ سنتر | درخواست BOE، برای تامین پنل های OLED سامسونگ

درخواست BOE ، برای تامین پنل های OLED سامسونگ

 

درخواست بزرگترین سازنده نمایشگر چینی BOE ، برای تامین پنل OLED سامسونگ

 

واحدهای کسب و کار سامسونگ ، تامین نمایشگرهای مربوط به پنل های OLED را به بخش های وابسته به خود واگذار می کنند اما این بار BOE ، بزرگترین تولید کننده صفحه نمایش درخواست داده است تا با این کمپانی در این تجارت شریک شود . بر اساس گزارش هایی که شده است BOE تصمیم دارد که پنل های OLED مورد نیاز سامسونگ برای ساخت ساعت های گلکسی را تامین کند . سامسونگ و BOE باید روابط فعلی را داشته باشند . این شرکت قبلا هم پنل LCD سامسونگ را تامین می کرده است اما تا به حال نمایشگر OLED عرضه نکرده است. BOE تولید اولین پنل های نسل ششم OLED خود را از ماه می سال جاری آغاز کرده است.

 

درخواست BOE برای تامین پنل OLED سامسونگ

تولید و ساخت پنل های OLED در واقع کار بسیار آسانی نمی باشد اما تسلط تولیدکننده صفحه نمایش های سامسونگ از لحاظ سطح تکنولوژی بسیار خوب می باشد . هم اکنون هدف این شرکت گرفتن سفارشات ساعت های گلکسی می باشد. طبق گزارش های اخیر سامسونگ هرماه حدود 300.000 الی یک میلیون واحد از این ساعت های گلکسی را تولید می کند .

گرفتن کل یا حتی درصدی از این سفارشات، تجارت خیلی خوبی برای BOE خواهد بود . طبق گزارش های یک منبع خبری که در صنعت وجود دارد می گوید که BOE اخیرا در حال کار روی نمونه هایی است که قرار است سامسونک برای ساعت های گلکسی عرضه کند .

همچنین از زمانی که این شرکت عرضه پنل های OLED سامسونگ را آغاز کند امکان ایجاد موفقیت های بیشتر برای BOE بوجود خواهد آمد . اینکه سامسونگ بزرگترین فروشنده تلفن همراه در جهان است یکی از امتیازات بسیار بزرگ برای BOE به حساب می آید .

اعتقاد بر این است که بزرگترین سازنده صفحه نمایش در چین ساخت پنل های OLED برای گوشی های هوشمند Huawei را نیز عرضه خواهد کرد . اما چون هیچ تایید یا انصرافی از طرف سامسونگ یا BOE وجود نداشته است هیچ گزارش قطعی نمی توان ارائه داد .

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید