سامسونگ سنتر | احتمال وجود دوربین جلو دوگانه در گلکسی +S10

احتمال وجود دوربین جلو دوگانه در گلکسی +S10

 

احتمال وجود دوربین جلو دوگانه در گلکسی +S10

 

در حال حاضر انتظار می رود سامسونگ سه مدل از گوشی گلکسی S10  را که قبلا شرکت هیچ برنامه ریزی ای برای آن انجام نداده بود رونمایی کند. از زمانی که گوشی های گلکسی S6 و گلکسی +S6 پلاس در سال 2015 منتشر شدند ،هر سال دو مدل از گوشی های پرچمدا سری S معرفی و عرضه می شوند .

سری پرچمدار نسل بعدی انتظار می رود که علاوه بر جانشین مدل های گلکسی S9 و +S9 پلاس دارای یک نسخه میان رده نیز می باشند.

 

دوربین جلو دوگانه گلکسی +S10 پلاس

گزارشات نشان می دهد که نه تنها گلکسی +S10 دارای بزرگترین صفحه نمایش سه بعدی است ،بلکه دارای سیستم دوربین سه گانه در پشت است. گزارش جدیدی از کره جنوبی ادعا می کند که این مدل همچنین دارای یک دوربین دوگانه در جلو است که تعداد کل دوربین های این مدل را به 5 عدد می رساند.

به نظر می رسد که دوربین سه گانه لنز فوق العاده ای دارد و این امکان را می دهد که در یک تصویر جزئیات خیلی بیشتری ثبت شود . این گوشی ممکن است دوربین با لنز 12 مگاپیگسلی و گشادگی دیافراگم دوگانه گلکسی S9 به عنوان اصلی به همان صورت نگه دارد و دوربین 16 مگاپیکسلی با زاویه لنز فوق العاده عریض 123 درجه با گشادگی دیافراگم f/1.9 رقابت کند.

لنز فوق العاده لمسی دوربین سوم، کاربران را قادر به ضبط بیشتر صحنه در یک عکس می کند. این ممکن است برای کسانی که لنزهای تله فوتو را با توانایی زوم کردن روی اشیاء تنها با یک لمس انجام می دهند خوشایند نباشد. همچنین گفته شده است که گلکسی +S10  پلاس دارای یک دوربین جلو دوگانه نیز خواهد بود. این اولین گوشی سامسونگ نیست که دو دوربین در قسمت جلویی دارد ، بلکه گوشی گلکسی A8 مدل 2018 نیز همچنین قابلیتی را نیز داشته است .

دوربین جلو دوگانه عکس های سلفی بهتری را با اثر بوکه ثبت می کند که نمونه هایی از آنها را می توانید در گوشی گلکسی A8 مشاهده کنید . گلکسی A8 دارای سنسور اولیه 16 مگاپیکسلی به همراه سنسور ثانویه 8 مگاپیکسلی می باشد.مشخص نیست که آیا همین تنظیمات برای گلکسی +S10 پلاس نیز به کار می رود یا خیر. همچنین انتظار می رود که در گوشی گلکسی S10 یک دوربین سه بعدی در پشت داشته باشد .اما گفته شده است که یک دوربین تک جلو نیز دارد. سطح ورودی ممکن است فقط یک دوربین دوگانه در پشت و یک دوربین واحد در جلو داشته باشد.

سامسونگ هیچ کدام از آنها را تایید نکرده است ، بنابراین همه این اطلاعات در هاله ای از شک و تردید قرار دارند و کمپانی تا اوایل سال آینده این گوشی را عرضه نخواهد کرد پس احتمال ایجاد تغییرات زیاد وجود دارد.

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید