سامسونگ سنتر | توسعه چیپست اگزینوس 9820 سامسونگ

توسعه چیپست اگزینوس 9820 سامسونگ

 

توسعه چیپست اگزینوس 9820 سامسونگ

 

سامسونگ نسخه جدیدتری از چیپست اگزینوس پرچمدار خود را برای عرضه گلکسی S10 ( و یا هر نامی که آخرین مدل دستگاه سامسونگ نامیده می شود) منتشر خواهد کرد. گلکسی S9 و گلکسی +S9 پلاس توسط اگزینوس 9810 طراحی شده اند و اگر طبق برنامه همیشگی پیش برویم همان چیپست قدیمی دوباره گوشی نوت پرچمدار امسال را نیز شارژ خواهد کرد . سال گذشته گلکسی S8 با اگزینوس 8895 ، جانشین اگزینوس 8890 بود که در گوشی های گلکسی S7 و گلکسی Note7 نیز به کار گرفته شده بودند . همچنین با توجه به عکس منتشر شده ای توسط Leakster Ice Universe به نظر می رسد که سامسونگ آغاز به کار روی اگزینوس 9820 کرده است تا ژانویه امسال بتواند جایگزین و ارتقایی باشد برای  اگزینوس 9810 .

به نظر می رسد که اگزینوس 9820 به عنوان یکی از پروژه های شخصی سازی است که در یک فرآیند توسعه با همان شخصی که چیپست 5G و اگزینوس 9810 سامسونگ را به عنوان پروژه های دیگرشان داشته اند دخیل شده است . هیچ جزئیاتی هنوز در مورد قطعات داخلی تراشه وجود ندارد.

تغییری که به سمت پردازنده 7 نانومتری باشد تقریبا بعید به نظر می رسد زیرا سامسونگ برای تولید تراشه های 7 نانومتری تا اوائل سال 2019 آماده نمی باشد ، اما می توانیم یک GPU قدرتمندتر با سرعت بیشتری داشته باشیم . اگزینوس 9810 در حال حاضر قادر به ارتقاء به 2.9 گیگاهرتز است .

کارایی برق نیز باید بهبود یابد و همچنین پشتیبانی از اتصال 5G ، مواردی که شرکت قبلا نیز به آنها اشاره کرده بوده است .

به زودی مطمئن خواهیم شد که اگزینوس 9820 چه قابلیت هایی در اختیار خواهد گذاشت اما این طرح در ماه های آینده به عنوان پیشرفت عظیمی در عرصه تراشه ها گسترش خواهد یافت و سامسونگ آن را روی دستگاه های واقعی امتحان خواهد کرد . ما در حال حاضر در ابتدای ماه آپریل هستیم ، بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که تازمانی که گلکسی نوت 9 منتشر شود برای دیدن اطلاعات جامع تری از چیپست های اگزینوس پرچم داربعدی شرکت سامسونگ زمان لازم را خواهیم داشت .

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید