سامسونگ سنتر | اولین تماس ویدیویی 5G توسط گوشی هوشمند سامسونگ

اولین تماس ویدیویی 5G توسط گوشی هوشمند سامسونگ

 

اولین تماس ویدیویی 5G توسط گوشی هوشمند سامسونگ

 

یکی از اپراتورهای بسیار بزرگ در کره جنوبی شبکه های 5G را راه اندازی کرده است . یکی از استفاده هایی که از گوشی های هوشمند می توان کرد قابلیت برقراری تماس ویدیویی می باشد . اخیرا شاهد کمپانی هایی بوده ایم که با استفاده از تجهیزات خود شبکه های 5G را در شرایط کنترل شده مورد آزمایش قرار می دهند . این تماس در شبکه 5G تجاری SK Telecom قرار گرفته است .

KT ، SK Telecom و LG Uplus  هر سه اینها شبکه های تجاری 5G خود را در کره جنوبی راه اندازی کرده اند . با این حال ، سرویس در حال حاضر فقط برای مشتریان شرکت در دسترس می باشد . به این دلیل است که گوشی های هوشمند 5G تا مارس سال آینده وارد بازار نخواهند شد . مارس سال آینده زمانی است که کاربران معمولی نیز قادر خواهند بود تکنولوژی شبکه نسل بعدی را تجربه کنند .

 

استفاده از گوشی هوشمند سامسونگ برای برقراری تماس ویدیویی 5G تجاری در کره جنوبی

 

شبکه تجاری 5G که در کره جنوبی راه اندازی شد ، تا کنون 13 شهر عمده را پشتیبانی می کند . سئول ، جزیره جوجو ، سونگنام ،هونسانگ و ... از جمله مناطق موجود در لیست می باشند . اپراتورها قول داده اند قبل از اینکه گوشی های هوشمند در سال 2019 وارد بازار شوند شبکه 5G را بیشتر در کشور توسعه دهند .

پارک ژانگ هو ،مدیر عامل SK Telecom ، این رویداد را با برقراری اولین تماس ویدیویی 5g در شبکه مشخص کرد . این تماس از مرکز کنترل شبکه SK Telecom در استان گیونجی در Bundany به مدیر کارکنان در دفتر Myeony-dony در مرکز سئول برقرار شد . یک نمونه اولیه از گوشی های هوشمند 5G سامسونگ برای ایجاد این تماس ویدیویی ساخته شده است . مدیر ارشد موبایل سامسونگ "DJ Koh " گفته است که الکترونیک و SK Telecom برای سرعت بخشیدن به تجاری سازی سیستم 5G همکاری می کنند .

این امر ممکن است اولین بار در گوشی گلکسی S10 که مجهز به 5G می باشد نشان داده شود . در واقع این دستگاه بیشتر شبیه گلکسی +S9 پلاس می باشد . البته این مسئله زیاد مهم نیست ، بلکه این فقط نشانه ای است که آمدن تکنولوژی 5G به گوشی های هوشمند سامسونگ را نشان می دهد .

انتظار می رود که اولین گوشی هوشمند 5G سامسونگ در مارس 2019 وارد بازار شود . بر اساس گزارش ها ، این شرکت یک مدل جداگانه از گلکسی S10 با پشتیبانی را منتشر خواهد کرد و بدیهی است که تنها در بازارهایی که شبکه 5G وجود دارد منتشر می شود . مشریان در ایالات متحده نیز آن را دریافت خواهند کرد .

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید