سامسونگ سنتر | راه اندازی تلویزیون های MicroLED سامسونگ در نیمه دوم سال

راه اندازی تلویزیون های MicroLED سامسونگ در نیمه دوم سال

 

تصمیم سامسونگ برای راه اندازی تلویزیون های MicroLED در نیمه دوم سال جاری

 

سامسونگ به تازگی درآمد سه ماهه اول سال 2018 را اعلام کرده است و باتوجه به کارایی بی نظیر و شگفت انگیز و تجارت نیمه هادی این شرکت به انتظارات بازار پاسخ خوبی داده است . بخش نمایشگر سامسونگ ، باتوجه به تقاضای ضعیف پنل های انعطاف پذیر OLED و افزایش تولید LCD توسط رقبا ، کاهش سود را تجربه کرد .

درآمد سامسونگ از تلویزیون نیز در سال جاری کاهش یافته است، از این رو سامسونگ نسبت به ایجاد تغییرات در محصولات خود تصمیماتی گرفته است .

سامسونگ معتقد است که درآمدهای حاصل از تلویزیون در ماه دوم به دلیل فروش روبه رشد مدل های جدید افزایش پیدا خواهد کرد. جالب توجه است، طبق نظریه H2 در خلاصه درآمدها ، شرکت در مورد راه اندازی تلویزیون های MicroLED خود با این نقل قول " لیست های برتر برای محصولاتی مانند تلویزیون های فوق العاده بزرگQLED ( 75 اینچ و بالاتر ) و تلویزیون 8K را گسترش دهید و جای خود را در بازار حق بیمه با راه اندازی محصولات نوآورانه مانند تلویزیون های MicroLED محکم کنید .

 * معرفی در CES 2018 *

 

اظهار وجود در این مدرک تقریبا تایید بازسازی تجاری تلویزیون های MicroLED در نیمه دوم امسال است .

در CES 2018 ماه ژانویه ، سامسونگ نخستین تلویزیون MicroLED در دنیا را با نام The Wall که یک تلویزیون 146 اینچی دارای قسمت های کوچک می باشد عرضه کرد.این شرکت در زمان انتشار آگهی اطلاعات قیمت گذاری یا اطلاعات موجود را اعلام نکرده است . اگر سامسونگ به برنامه های خود در خلاصه ای از درآمدها اشاره کند ، نخستین تلویزیون MicroLED در جهان در سال جاری به بازار عرضه خواهد شد .

اگرچه سامسونگ رهبر بازار در تلویزیون است ، این شرکت در بخش حق بیمه از تلویزیون های OLED با رقبای خود به شدت درگیر شده است . تصمیم سامسونگ برای رها ساختن تلویزیون های OLED به نفع تلویزیون های QLED ، فضای فروش تلویزیون های OLED را برای رقبا بیش از پیش رقابتی کرده است . با راه اندازی تلویزیون های MicroLED توسط سامسونگ که تکنولوژی بسیار برتری نسبت به OLED واقع شده است این شرکت امیدوار است که بار دیگر از نو بسازد .

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید