سامسونگ سنتر | تغییر نام Galaxy App سامسونگ به Galaxy Store

تغییر نام Galaxy App سامسونگ به Galaxy Store

 

تغییر نام Galaxy App سامسونگ به Galaxy Store

 

سامسونگ اپلیکیشن خود را با نام Galaxy Apps در سال 2009 برای دستگاه های خود راه اندازی کرد . و در حال حاضر، پس از گذشت بیش از نه سال ، این شرکت اپلیکیشن مورد نظر را به Galaxy Store تغییر نام داد .

این Galaxy Store برنامه رسمی ای از طرف این شرکت می باشد که تمامی اپلیکیشن ها ، تم های موجود و سفارشی و حتی واچ فیس های ساعت های هوشمند ارائه می دهد . سامسونگ نه تنها به Galaxy Apps یک نام جدید داد ، بلکه از نظر ظاهری نیز این اپلیکیشن را تغییر داده است .

 

 

این برنامه دوباره طراحی شده است و تغییرات اندکی به آن داده شده است که در آن یک زبان طراحی جدید One UI برای محصولات به کار گرفته شده است که آن را در گوشی های هوشمند سامسونگ مانند گلکسی Note 8 , +S9 ,S9 , S8 و Note 9 که دارای اندروید Pie می باشند ، دیده ایم .

در طراحی جدید UI استفاده از برنامه برای کاربران آسان تر می شود . کاربر می تواند از طریق نوار پایین صفحه به راحتی به چهار قسمت مختلف برنامه که شامل  Apps ، Game ، My Game و Watch می شود ، دسترسی داشته باشد .

برنامه Galaxy Apps به Galaxy Store با نسخه 4.5.01.7 تغییر نام داد و گزارش شده است که برای گوشی هوشمند سامسونگ که دارای Android Pie می باشند قابل دسترس می باشد .

 

 

منبع : gsmarena

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید