سامسونگ سنتر | احتمال تغییر نام پرچمداران سال آینده سامسونگ

احتمال تغییر نام پرچمداران سال آینده سامسونگ

 

 

احتمال تغییر نام برند پرچمداران سال آینده سامسونگ

 

سامسونگ ممکن است به زودی به نام تجاری گلکسی S خود خاتمه بدهد و دیگر گوشی ای با این برند به بازار عرضه نکند . این شرکت گزارش داده است که در حال تحقیق و جست و جو برای یافتن عناوین جدید برای پرچمداران آینده خود می باشد . گلکسی S10 که اخیرا عرضه شده بود احتمالا آخرین دستگاهی است که از خانواده گوشی های سامسونگ با نام تجاری گلکسی S عرضه می شود . این سیستم نام گذاری عدد و حروف از اولین سری گلکسی S در سال 2009 آغاز شده بود .

 

* تغییر نام برند گلکسی نوت سامسونگ *

 

این اولین بار نیست که ما در مورد طرح نام گذاری جدید برای گوشی های سری گلکسی S سامسونگ می شنویم . مدت کوتاهی بعد از عرضه گلکسی S9 در مراسم کنگره جهانی 2018 ، DJ KOH ، رئیس بخش موبایل سامسونگ ، اعلام کرده است که این شرکت برنامه ریزی های خود را برای تغییر نام آغاز کرده است . گلکسی S10 سامسونگ نیز با سیستم نامگذاری موجود عرضه خواهد شد ، اما آخرین دستگاه از این خانواده خواهد بود .

سامسونگ معتقد است که ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا کاربران با نام های جدید گوشی ها که قرار است به صورت اعداد 11 ، 12 و 13 نام گذاری شوند کنار بیایند . طبق نقل قول آژانس خبری Yonhap و گفته یکی از مجری های سامسونگ ، این شرکت می داند که اگر طبق روال قبل هم پیش برویم کاربران علاقه ای به نام های طولانی که شامل اعداد دو رقمی می شود ، ندارند . بنابراین احتمال دارد که سامسونگ سری گلکسی نوت را نیز تغییر نام دهد . این شرکت به دنبال گزینه هایی است که مشتریان را راضی نگه دارد . با این حال هنوز هیچ تصمیمی گرفته نشده است .

 

 

منبع : sammobile

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید