سامسونگ سنتر | بهبود عمر باتری Gear S3 از طریق به روزرسانی

بهبود عمر باتری Gear S3 از طریق به روزرسانی

بهبود عمر باتری Gear S3 از طریق به روزرسانی

 

آخرین به روزرسانی کلی برای سامسونگ Gear S3 Tizen 3.0 ، که در ماه دسامبر سال گذشته عرضه شد دارای ویژگی های جدید و کارآمدی بود ، اما همچنان کمی در مورد  مسائل باتری این دستگاه کمبودهایی وجود داشت .

پس از آن سامسونگ عرضه را متوقف کرد و نسخه جدیدی را منتشر کرد که مسائل مربوط به مشکلات تخلیه باطری را تصحیح کرده بود . در حال حاضر ، سامسونگ به روزرسانی را بر اساس هدف بهبود عمر باتری Gear S3 پایه ریزی کرده بود .

طبق گزارشات سایت SamMobile با نسخه نرم افزار R760XXU2CRC3 ، آخرین نسخه به روزرسانی شده Gear S3 سامسونگ در حال حاضر در ایالات متحده ، کانادا و کره جنوبی منتشر شده است . دیگر مناطق نیز باید به زودی خود را به این به روزرسانی برسانند ، گرچه هنوز اطلاعات دقیقی راجع به این موضوع وجود ندارد .

اگر می خواهید خودتان شخصا بررسی کنید که آیا در ساعت هوشمند Gear S3 شما نسخه به روزرسانی در دسترس می باشد یا خیر ، می توانید برای این کار برنامه Samsung Gear را در تلفن خود باز کنید ، به قسمت تنظیمات (settings) و About Gear و سپس به گزینه Update Gear بروید . اگر نسخه به روزرسانی برای شما وجود داشته باشد در این قسمت نشان داده می شود .

همچنین تغییرات رسمی برای به روزرسانی R760XXU2CRC3 نیز به بهبود پایداری اتصال بلوتوث اشاره دارد، اگرچه دقیقا در این وضعیت مشخص نشده است که این نکته به چه معناست .

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید