سامسونگ سنتر | به روزرسانی جدید گوشی گلکسی S8 سامسونگ

به روزرسانی جدید گوشی گلکسی S8 سامسونگ

 

به روزرسانی جدید گوشی گلکسی S8 سامسونگ

 

گوشی های گلکسی S8 و  +S8 پلاس گوشی های بسیار خوبی می باشند که اکنون نیازمند یک به روزرسانی می باشند . هم اکنون یک به روزرسانی نرم افزاری جدیدی برای این گوشی ها ارائه شده است که به زودی تنظیم می شود تا گوشی شما را حفظ کند .

این به روز رسانی همان طور که قبلا سامسونگ نیز وعده داده بود قرار است در ماه آگوست سال جاری 2018 عرضه شود تا محیط امنیتی کامل تری را در اختیار کاربران گوشی های S8 و +S8 پلاس قرار دهد. این به روز رسانی نرم افزاری به معرفی برنامه Launcher سامسونگ می پردازد ، که به طرز شگفت انگیزی از زبان آلمانی ترجمه می شود که " Game Launcher را روشن کرده و از سرویس های بازی بیشتری از سامسونگ استفاده کنید ."

شماره ساخت به روزرسانی نرم افزاری G950FXXU3CRGH می باشد که در آلمان نخستین بار دیده شده است، اما احتمالا خیلی زود به سایر دستگاه های گلکسی S8 و +S8 نیز خواهد رسید. این به روزرسانی باید به محض دسترسی روی دستگاه های شما ظاهر شود تا به شما این امکان را دهد که به سادگی بتوانید آن را اجرا کنید . همچنین می توانید به این تکنولوژی اعتماد نکنید و خودتان به صفحه منوی تنظیمات بروید و به صورت دستی چک کنید تا به روز رسانی شود .

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید