سامسونگ سنتر | ارتقاء دوربین های چندگانه گوشی های سامسونگ با سنسورهای جدید

ارتقاء دوربین های چندگانه گوشی های سامسونگ با سنسورهای جدید

ارتقاء دوربین های چندگانه گوشی های سامسونگ با سنسورهای جدید

 

دوربین های چندگانه هم اکنون فرم جدیدی از گوشی های هوشمند است . سنسورهای جدید سامسونگ که تصویر آن امروز منتشر شده است به ارتقاء این دوربین ها کمک می کند . آنها قادر خواهند بود که سیستم های چند دوربین در دستگاه های خود را با حداکثر استفاده از فضا ادغام کنند .

دوربین های دیجیتال در حال حاضر یکی از ویژگی های مهم در گوشی های هوشمند است . در نتیجه تولیدکنندگان دوربین های چندگانه را در حالی که طرح های براق دستگاه های خود را حفظ می کنند، ساخته اند . راه حل های جدید سامسونگ این تقاضا را برای سنسورهای تصویر فوق العاده کوچک و با وضوح بالا مطرح می کند .

 

سنسورهای جدید سامسونگ انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهند

 

سنسورهای دو دوربین 48 مگاپیکسلی ISOCELL Bright GM1 و 32 مگاپیکسلی ISOCELL Bright GD1 هم اکنون به طور رسمی اعلام شده اند . سایز پیکسل های این سنسورهای تصویر 0.8 میکرومتر پیکسل هستند . سامسونگ سنسورهای میکروفون خود را در سال 2015 راه اندازی کرد و بعدا در سال 2017 آن را به 0.9 میکرومتر کاهش داد .

اندازه پیکسل های کاهش یافته، انعطاف پذیری بیشتری را برای این سنسورها فراهم می کند . تولیدکنندگان ماژول دوربین می توانند از ماژول های کوچکتر یا پیکسل های بیشتری در طرح های موجود استفاده کنند . این امر به تولیدکنندگان گوشی های هوشمند امکان استفاده از فضای بیشتری در گوشی های براق و بدون حاشیه می دهد .

هردو حسگر به آخرین تکنولوژی ISOCELL Plus سامسونگ مجهز شده اند . این عملکرد برای پیکسل های کوچکتر بهینه سازی می کند . فن آوری Tetracell که چهار پیکسل را با هم ترکیب می کند تا حساسیت نور را بهبود بخشد نیز وجود دارد . این سنسورهای تصویر می توانند حساسیت نور را مطابق با حسگر تصویر 1.6 مگاپیکسل با رزولوشن 12 مگاپیکسل و رزولوشن 8 مگاپیکسل ارائه دهد .

در نهایت حسگر GD1 دارای محدوده دینامیکی بالا می باشد و می تواند رنگ های غنی با جزئیات دقیق ارائه دهد . این سنسورهای جدید سامسونگ در نیمه آخر سال 2018 به تولید انبوه خواهد رسید . گوشی های هوشمند مجهز به این سنسورها در ماه های آینده عرضه خواهند شد .

 

منبع : sammobile

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید