سامسونگ سنتر | آغاز تولید انبوه گلکسی S10 سامسونگ

آغاز تولید انبوه گلکسی S10 سامسونگ

 

 

آغاز تولید انبوه گلکسی S10 سامسونگ

 

یک شرکت داخلی که با سرمایه گذاران در ارتباط می باشد گزارش داده است که سامسونگ تولید انبوه پرچمدار گلکسی S10 را از هفته گذشته یعنی 25 ژانویه آغاز کرده است . این سه مدل از گوشی های گلکسی های S10 ، مدل های 4G می باشند که عمدتا در خارج از کشور تولید می شوند و مدل های 5G این سری از گوشی ها نیز بعدا تولید خواهند شد .

طبق منابعی که در گزارش آمده اند ، تمام مدل های گلکسی S10 با حسگر اثر انگشت در صفحه نمایش عرضه خواهند شد . گوشی های 6.1 اینچ و 6.4 اینچی دارای حسگر توسعه یافته التراسونیک کوالکوم با دقت و قابلیت اطمینان بیشتر می باشند در حالی که نسخه 5.8 اینچی آن از حسگر اپتیکال استفاده می کند .

گوشی گلکسی S10 سامسونگ در دو اندازه متوسط و بزرگ هر دو دارای صفحه نمایش منحنی می باشند و سامسونگ می خواهد این گوشی ها را با محافظ صفحه نمایش از پیش نصب شده عرضه کند .این نقطه ضعف بسیار بزرگی است که صفحه نمایش های منحنی که برای این گوشی ها در نظر گرفته شده است نیاز به محافظ هایی دارد که گران تر از نمایشگرها می باشند .

تولید گلکسی S10 X با قابلیت 5G و تولید گوشی های گلکسی تاشو در کارخانه Gumi سامسونگ به زودی در آینده آغاز خواهد شد . با در نظر داشتن قیمت های بالای گوشی تاشدنی سامسونگ ،منابع خبری نسبت به فروش این دستگاه ها مطمئن نمی باشند .

نسخه 4G گوشی های گلکسی S10 سامسونگ در تاریخ 20 فوریه عرضه خواهند شد و نسخه گوشی های گلکسی تاشو نیز با قابلیت اتصال به شبکه 5G نیز آن را همراهی خواهند کرد . با این حال ، انتظار نمی رود که مدل های 5G و گوشی های تاشدنی مانند مدل های 4G از تاریخ 8 مارس در فروشگاه قابل پخش باشند .

 

 

منبع : gsmarena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید