سامسونگ سنتر | لیست تمامی گوشی ها و تبلت های سامسونگ دارای اندروید اوریو

لیست تمامی گوشی ها و تبلت های سامسونگ دارای اندروید اوریو

 

لیست تمامی گوشی ها و تبلت های سامسونگ دارای اندروید اوریو

 

بعد از معرفی و عرضه اندروید اوریو، بعضی از شرکت ها مانند Sony و HTC تصمیم به استفاده از این نوع اندروید در برخی از گوشی های خود کرده اند . همچنین شرکت Nokia و Oneplus نیز از این آپدیت برای گوشی های خود استفاده خواهند کرد .

هم اکنون یک لیست طولانی از دستگاه های سامسونگ در سایت XDA Developers قرار داده شده است که این دستگاه ها احتمالا اندروید اوریو را دریافت خواهند کرد. دو نفر از کاربران باتوجه به منابع این سایت و با تجقیق و بررسی در آن غیر از ارائه این نسخه از اندروید برای گلکسی نوت 8 توانسته اند اطلاعات بیشتری را نیز از دستگاه های دیگر این شرکت دریابند .

اکثر دستگاه هایی که در زیر مشاهده می کنید به خوبی از سیستم ویندوز دو ساله پشتیبانی می کند که این بدین معناست که اندروید اوریو در مسیر درستی قرار دارد و هیچ مشکلی برای مجهز شدن به آخرین نسخه رسمی ویندوز وجود ندارد .پس ما هنوز خوش بین و امیدوار هستیم.

در اینجا لیستی از گوشی های گلکسی هستند که احتمالا اندروید اوریو را در آینده نامعلومی شامل می شوند .

در کنار لیست بالا، لیست دیگری از گوشی ها که در طی دو سال گذشته وارد بازار شده اند ،وجود خواهند داشت که می توانند اندروید اوریو را دریافت کنند .

 

در کنار این گوشی ها ، سامسونگ احتمالا نسخه اندروید اوریو را برای برخی از تبلت های معروفش در نظر خواهد گرفت ، که این تبلت ها شامل موارد زیر می شوند :

با در نظر گرفتن اینکه حتی گلکسی S8 و +S8 پلاس یا نوت 8 رسما سیستم عامل اندروید اوریو 8.X را دریافت نکنند ، واقعا نمی توان یک نسخه آزمایش را هم برای تمامی نسخه های نرم افزار ممکن که در بالا ذکر شد ، ارائه دهیم . در نهایت اکثر دستگاه های این مقاله باید نسخه اوریو را تا تابستان دریافت کنند ،اما در حقیقت بودجه کافی برای آن در نظر نگرفتیم .

با این حال می توانید با خواندن درباره پرچمداران بعدی سامسونگ یعنی گلکسی S9 و +S9 پلاس که اندروید اوریو را دریافت می کنند خود را سرگرم کنید .

 

منبع : phonearena

 

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید