سامسونگ سنتر | معرفی مدل های گلکسی S9 و گلکسی A8 توسط سامسونگ

معرفی مدل های گلکسی S9 و گلکسی A8 توسط سامسونگ

 

معرفی مدل های گلکسی  S9 و گلکسی A8 توسط سامسونگ

 

سامسونگ نسخه های Galaxy Note 8 و Galaxy S8 را در ماه اکتبر عرضه کرد اما در ابتدا آنها را در اروپا منتشر شد. یکی از آنها یک ماه بعد به قیمت مشابه با یک مدل معمولی، در ایالات متحده فروخته شد.
امروزه سازنده گوشی های کره جنوبی نسخه های جدید Enterprise Edition را عرضه کرد که برای اولین بار در آلمان خریداری می شود . گوشی های گلکسی S9 و گلکسی  A8 که طبق گفته سامسونگ، به ترتیب 849 و 499 یورو قیمت گذاری شده اند ، به فروش خواهند رسید.
از نظر سخت افزاری این دو مدل  تفاوت زیادی  با نسخه های معمولی ندارند. البته قرار است از دو سیم کارت پشتیبانی کنند (مانند بعضی از مدل های گلکسی اس 9 و A8). به علاوه سامسونگ در جلسه ای گفته بود که این قرار است این مدل ها را به آسیا نیز ارائه دهد.
مدل های جدید از توانایی امنیتی بیشتری  نسبت به مدل های عادی بهره خواهند برد که نسخه پویای «Knox Configure» نامیده شده اند. این خدمات که بر طبق خدمات ابری کار می کند، به مدیران فناوری اطلاعات این امکان را می دهد که از راه دور موبایل های گلکسی زیادی را به طور همزمان پیکربندی کنند؛ توانایی ای که بیشتر از اینکه برای کاربران عادی کارایی داشته باشد، در کسب و کارها کاربرد دارد.

نسخه های سازمانی نیز از فرم ویژه سازمانی بهره می برند که به دلیل توانایی های های جدید امکان کنترل به روز رسانی موبایل های گلکسی را از راه دور نیز برای کاربران نسخه های سازمانی تلفن های سامسونگ یاد شده فراهم می شود.

 

 

غیر از همه این امکانات ، سامسونگ برای نسخه سازمانی گلکسی S9 گارانتی دو ساله را نیز در نظر گرفته است و قول عرضه به روز رسانی های امنیتی نرم افزاری حداقل تا 4 سال را داده؛ به روز رسانی هایی که گفته شده است در سه سال اول به صورت ماهانه و در سال چهارم به طور سه ماه یک بار عرضه می شود. برای مدل  سازمانی گلکسی A9 نیز قول گارانتی دو ساله با ارائه به روز رسانی های امنیتی ماهانه به مدت 3 سال داده شده است.

 

 
منبع : phonearena

 

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید