سامسونگ سنتر | ظاهر شماتیک کارخانه ای گوشی گلکسی S9 و +S9 با ضخامت بیشتر

ظاهر شماتیک کارخانه ای گوشی گلکسی S9 و +S9 با ضخامت بیشتر

 

ظاهر شماتیک کارخانه ای گوشی گلکسی S9 و +S9 با ضخامت بیشتر

 

زمانیکه ایون بلس EvanBlass از رندرهای رسمی و مفهومی گوشی های گلکسی S9 و +S9 پلاس رونمایی کرد ، نقاط روی لبه های این گوشی ها ضخیم تر نشان داده شده است و مارا یاد روزهایی می اندازد که این کمپانی برای پرچمداران خود ظاهر پلاستیکی در نظر می گرفت. اما می توان دید که عرض لبه های نمایشگر افزایش و شیب لبه های آن کاهش یافته است .

این گوشی ها از ظاهر گلکسی S8 فاصله گرفته و تقریبا مانند سری جدید گوشی های سری A می باشند . همچنین حالت منحنی شکل اطراف این گوشی ها بسیار کمتر از سال گذشته به چشم می خورد.

یکی دیگر از منابع قابل اطمینان توضیح داده است که دلیل متفاوت بودن ظاهر گوشی های گلکسی S9 نسبت به سری گلکسی S8 برخلاف آنچه که فکر می کردیم تنها شکل بیرونی آن نمی باشد بلکه این تغییرات طرح برای پشت گوشی هم در نظر گرفته شده است جاییکه اسکنر اثر انگشت زیر لنز دوربین واقع شده است.

  

 استیوهمراستافر Steve HemmerStoffer که طراحی های CAD گوشی گلکسی +S8 پلاس را انجام داده است  در مقایسه با طرح های +S8 پلاس گفته است که شیب لبه منحنی صفحه نمایش بسیار ملایم تر شده است . به این صورت که این شیب زودتر شروع می شود ، اما زودتر با قاب ادغام می شود و آن را ضخیم تر می کند.  آنچه که بدیهی است این است که گوشی S9 زیباتر از S8 نخواهد بود ، اما گرفتن و نگه داشتن آن در دست آسان تر خواهد بود ، و در این حالت لمس سهوی لبه های نمایشگر نیز کاهش می یابد . به علاوه اینکه محافظ های صفحه نمایش نیز در حالت بهتری روی نمایشگر قرار گرفته و مانع از ایجاد حباب در زیر آن می شوند .  بنابراین به طور خلاصه باید گفت که CAD های فاش شده از کارخانه این  مطلب را نشان می دهد که این گوشی گلکسی   S9 درخشندگی خود را حفظ کرده ،ظاهر قاب بالا و پایین گوشی نازک تر و لبه های آن ضخیم تر شده و شیب صفحه  نمایش لبه گوشی کمتر شده است.

 

 

 

 

 

 

 

منبع : phonearena

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید