سامسونگ سنتر | اختراع شارژر بی سیم سامسونگ با فن خنک کننده

اختراع شارژر بی سیم سامسونگ با فن خنک کننده

 

اختراع شارژر بی سیم سامسونگ با فن خنک کننده

 

 

طبق اطلاعات منتشر شده توسط سازمان جهانی مالکیت فکری شرکت سامسونگ اخیرا پتنت داک شارژ بیسیم به همراه یک فن خنک کننده را به ثبت رسانده است.

باتوجه به پتنت های منتشر شده، داک جدید به عنوان پایه قرار گیری موبایل در خودرو طراحی شده است که با بهره مندی از شارژ بیسیم نیازی به اتصال کابل شارژر به موبایل وجود ندارد. همچنین فن خنک کننده ای برای آن در نظر گرفته شده است که از نکات مثبت آن می باشد.

فن خنک کننده به این منظور تعبیه شده است که هوای اطراف را به پشت موبایل انتقال دهد تا در زمان شارژ شدن ، افزایش دمای بیش از حد تلفن هوشمند را کنترل کند.

به علاوه دستگیره های نگه دارنده موبایل طوری طراحی شده اند که با تنظیم آن تلفن های هوشمند بزرگتر از پرچمدارن گلکسی اس سامسونگ نیز در آن قرار گیرند.

با در نظر گرفتن این موضوع که تا رونمایی از موبایل های سری گلکسی  S9 سامسونگ تنها یک روز فاصله است، به نظر می رسد که این کمپانی کره ای ، داک شارژ جدید  خود را به همراه این پرچمداران عرضه خواهد کرد.همچنین  ممکن است داک جدید مدتی پس از معرفی گوشی های گلکسی S9 رونمایی شوند.

از دیگر لوازم جانبی جدید که قبلا هم تصاویری از آن به دستمان رسیده بود، داک اتصال DeX Pad بود که مانند DeX Station که سال پیش آن معرفی شد، قابلیت  اتصال موبایل به یک نمایشگر خارجی و دیگر ابزارهای جانبی مانند ماوس و کیبورد را فراهم می کند تا به این صورت کاربر مانند تجربه کار با یک رایانه رومیزی را نیز داشته باشد.

 

 

منبع : androidheadlines

لطفا از مطرح کردن سوال از فروشگاه در قسمت نظرات خودداری فرمایید و فقط نظرات خود را در مورد خبر درج نمایید

نام شما:


نظر شما تذکر: کد HTML نشان داده نمی شود

رتبه: بد            خوب

کد زیر را وارد نمایید